Projekt książkowy

Szanowni Uczniowie,ponownie ruszamy z projektem książkowym. Podobnie do poprzedniego roku chcemy wydać książkę z Waszą twórczością. Tematem przewodnim w tym roku jest RZEKA, kolejny składowy element herbu naszego miasta. Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału. Namówcie również Waszych rodziców – dwugłos z mamą lub tatą? Wspólny wiersz, zwrotki naprzemiennie Waszego autorstwa i Waszych rodziców?To nie jest konkurs. Nie będziecie oceniani. Tworzymy dla samej przyjemności tworzenia.

Piszcie, co Wam leży na duszy.Termin składania prac do 24 kwietnia.

Sposób składania prac:

a) w wersji papierowej do członków zespołu projektowego: p. Katarzyny Andziak, p. Magdy Chomentowskiej, p. Katarzyny Hampel, p. Dominiki Sosnkowskiej, p. Mariusza Kłosinskiego lub do mnie,

b) w wersji elektronicznej na adres dariusz.robert.kowalski@o2.pl

Uwaga: nie wolno przesyłać cudzych prac. Prace przesyłamy podpisane z podaniem klasy.

Dariusz Kowalski i Zespół projektowy