Prezydium Rady Rodziców

SekretarzMarta Grabska
SkarbnikJulita Wiśniewska

Drodzy Rodzice

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszej Wspólnej Działalności. Działalności, która ma za zadanie wspierać wszechstronny rozwój naszych Dzieci w ich Środowisku Szkolnym. Wsparcie to może przybierać różne formy – od osobistego zaangażowania w konkretne projekty, przez ciekawe pomysły czy uczestnictwo w naszych zebraniach po wsparcie finansowe. Tylko wspólnymi siłami możemy stworzyć najlepszy dla Wszystkich Uczniów Szkolny Świat!

W roku szkolnym 2023/2024 proponujemy składkę w wysokości 10 zł miesięcznie (100 zł rocznie) za pierwsze Dziecko i 5 zł miesięcznie (50 zł rocznie) za kolejne Dzieci.

Nr konta Rady Rodziców: 74 1090 1043 0000 0001 3526 8153.

W ramach podziękowania, dla Klas, które uzbierają najwięcej środków finansowych na koncie Rady Rodziców przewidzieliśmy nagrody w postaci pizzy oraz możliwości obsługi szkolnego radiowęzła.

Prosimy o wsparcie!