Kadra

Władze szkoły

Dyrektor

Katarzyna Hampel

Wicedyrektor

Dariusz Kowalski

Nauczyciele

Andziak Katarzyna Terapia pedagogiczna, Nauczyciel współorganizujący kształcenie, matematyka
Barcińska Barbara Geografia, historia
Cieślak Aleksandra Pedagog
Brudniewska Iwona Matematyka, Wychowawca świetlicy szkolnej
Borowska Kinga Wychowawca w świetlicy szkolnej
Dominowska Elżbieta Język polski, Wychowawca klasy VI A
Dondzbach Mirosław Wychowawca w świetlicy szkolnej, Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Dycha Alicja Język francuski
Gawryś-Biernacka Sylwia Edukacja wczesnoszkolna, Plastyka, Wychowawca klasy III A
Gutkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca klasy II B
Jabłońska Maria Wychowawca w świetlicy szkolnej
Leśniewska Paulina Reedukator
Szperkiewicz Inessa Język rosyjski
Jasińska Anna Wychowanie przedszkolne, Wychowawca grupy trzylatków i czterolatków, Doradztwo zawodowe
Wirowska Sylwia Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca klasy I A
Kawa Izabela Edukacja wczesnoszkolna, J. angielski, Wychowawca klasy II A
Kłosiński Mariusz Wychowawca w świetlicy szkolnej, Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowawca klasy V B i VIII A
Kowalski Dariusz Język angielski
Mariola Ptaszyńska Wiedza o społeczeństwie, Historia
Kozyra Bożena Biologia, Przyroda
Kurchan Marzena Nauczyciel współorganizujący kształcenie, Rewalidacja, Wychowawca klasy VIII B
Kwiatkowska Beata Edukacja wczesnoszkolna
Gromacka Anna Język polski, Wychowawca klasy IV B
Matusiak – Waśniewska Anna Język polski
Narewska-Musik Marlena Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy 0 A
Olszak Marta Wychowawca grupy trzylatków i czterolatków
Paduch Anna Muzyka
Piszczek Andrzej Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy VII A
Piszczek Małgorzata Wychowanie fizyczne,  Wychowawca klasy IV A
Szczepańska Anna Język angielski
Rawska Aneta Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy O A
Rumianek Grażyna Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy O B
Siemieniuk Elżbieta Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy V A
Sokalska Joanna Fizyka, Informatyka
Sosnowska Dominika Logopeda
Werochowska Aleksandra Chemia
Wodyńska Małgorzata Matematyka, Wychowawca klasy VI B
Żaczek Magdalena Wychowanie przedszkolne, Technika Wychowawca klasy O B
Ks. Arkadiusz Gontarek Religia