Kadra

Władze szkoły

Dyrektor

Katarzyna Hampel

Wicedyrektor

Ewa Mozer

Nauczyciele

Andziak Katarzyna Terapia pedagogiczna, Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Barcińska Barbara Geografia, historia
Borgosz Kamila Język rosyjski
Boyko Valentyna Język angielski, Wychowawca klasy VII B
Brudniewska Iwona Matematyka, Wychowawca świetlicy szkolnej
Chomentowska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna, Plastyka, Wychowawca klasy II A
Dłużewska Aneta Język polski
Dominowska Elżbieta Język polski, Wychowawca klasy IV A, VII C
Dondzbach Mirosław Wychowawca w świetlicy szkolnej, Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Gawryś-Biernacka Sylwia Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca klasy I A
Gutkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca klasy III B
Jabłońska Maria Wychowawca w świetlicy szkolnej
Janicka Teresa Matematyka
Jasińska Anna Wychowanie przedszkolne, Wychowawca grupy trzylatków i czterolatków, Doradztwo zawodowe
Jaśkiewicz Beata Technika
Kawa Izabela Edukacja wczesnoszkolna, J. angielski, Wychowawca klasy III A
Kłosiński Mariusz Wychowawca w świetlicy szkolnej, Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowawca klasy VIII B
Kowalski Dariusz Język angielski, Wychowawca klasy VI A
Kozak Klaudia Wiedza o społeczeństwie, Wychowawca w świetlicy szkolnej
Kozyra Bożena Biologia, Przyroda
Kurchan Marzena Nauczyciel współorganizujący kształcenie, Rewalidacja, Wychowawca klasy VI B
Kwiatkowska Beata Pedagog
Marzec – Gajewska Małgorzata Język polski
Michta Iwona Wychowawca w świetlicy szkolnej, Wychowanie do życia w rodzinie
Mozer Ewa Chemia
Narewska-Musik Marlena Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy 0 A
Nowak Damian Religia
Paduch Anna Muzyka, Wychowawca klasy VII A
Pieniążek Justyna Religia
Piszczek Andrzej Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy V A
Piszczek Małgorzata Wychowanie fizyczne
Ptaszyńska Mariola Historia, Wychowawca w świetlicy szkolnej
Rafalska – Walko Katarzyna Psycholog
Rawska Aneta Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy 0A
Rewicka-Lor Anna Język francuski
Rumianek Grażyna Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy 0 B
Siemieniuk Elżbieta Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy VIII A
Sokalska Joanna Fizyka, Informatyka
Sosnowska Dominika Logopeda
Szreder Tomasz Etyka
Wituła Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca klasy II B
Wodyńska Małgorzata Matematyka, Wychowawca klasy IV B
Żaczek Magdalena Wychowanie przedszkolne, Wychowawca klasy 0 B