Świetlica szkolna

Świetlica szkolna w miłym otoczeniu zapewnia opiekę uczniom przed i po zajęciach dydaktycznych. Ze starannością dbamy o to, aby każdy czuł się tutaj dobrze i bezpiecznie. Świetlica jest miejscem, w którym dzieci odpoczywają, miło spędzają czas, a także rozwijają swoje zainteresowania. Odbywają się tutaj różnorodne zajęcia ruchowo-sportowe, muzyczne, plastyczne, czytelnicze. Nasi podopieczni pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli również odrabiają prace domowe.

Wszystkie nasze świetlice wyposażone są w sprzęt multimedialny, atrakcyjne gry, zabawki oraz pomoce dydaktyczne.

Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej mogą aktywniej spędzać czas, zarówno w sali, jak i na szkolnym podwórku, placu zabaw czy boisku.

Grupy świetlicowe

I a – wychowawca Mariusz Kłosiński- sala nr 29 (pierwsze piętro)

I b – wychowawczynie Maria Jabłońska, Justyna Ryll – sala nr 13(parter)

II a – wychowawczyni Grażyna Rumianek-sala nr 32 (pierwsze piętro)

II b – wychowawczyni Iwona Michta-sala nr 6 (parter)

III a – wychowawca Tomasz Zagała- sala nr 31 (pierwsze piętro)

III b – wychowawca Mirosław Dondzbach- sala nr 25 (pierwsze piętro)

Klasy IV – wychowawcy Andrzej Piszczek, Małgorzata Piszczek, Mariola Ptaszyńska- sala nr 30 (pierwsze piętro)

Klasy V i VI – wychowawczynie Iwona Brudniewska, Klaudia Kozak, Ewa Ziemska- sala nr 20 w starej części szkoły (pierwsze piętro)

Zajęcia dodatkowe w świetlicy szkolnej:

Poniedziałek Klasa II 13:00-14:00 Zajęcia czytelnicze Grażyna Rumianek Sala 32p
  Klasa IV 13:30-14:30 Zajęcia sportowe Andrzej Piszczek Duża sala gimnastyczna
    14:30-16:30 Zajęcia sportowe unihokej Mariusz Kłosiński Duża sala gimnastyczna
Wtorek   Klasa I 14:00-15:00 Zajęcia szachowe Mariusz Kłosiński Sala 29p
  Klasa IIIb 13:00-14:00 „Popołudniowe spotkania z literaturą dziecięcą” Mirosław Dondzbach Sala 25p
  Klasa IIa   Zajęcia plastyczne Grażyna Rumianek Sala 32p
Środa   Klasa Ia 11:45-12:30 Zajęcia czytelnicze Mariusz Kłosiński Sala 29p
  Klasa IIa 13:00-14:00 Zajęcia ortograficzno-gramatyczne Grażyna Rumianek Sala 32p
  Klasa I 14:00-15:00 Zajęcia plastyczne Justyna Ryll Sala 13p
    15:30-16:30 Zajęcia sportowe- zbijak Mariusz Kłosiński Tomasz Zagała Duża sala gimnastyczna
Czwartek   Klasa IIa 13:00-14:00 Zajęcia matematyczne Grażyna Rumianek Sala 32p
    13:00-14:00 „Popołudniowe spotkania z muzyką tańcem i śpiewem” Mirosław Dondzbach sala 25 p
  Klasy I-III 14:00-16:30 Korfball Elżbieta Siemieniuk Mariusz Kłosiński Tomasz Zagała Duża sala gimnastyczna
Piątek Klasy I 14:00-15:00 Gry i zabawy sportowe  Mariusz Kłosiński Duża sala gimnastyczna
    15:00-16:30 Piłka nożna Mariusz Kłosiński Tomasz Zagała Duża sala gimnastyczna

Harmonogram pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2019/2020

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
P. Mariusz Kłosiński sala nr 29 11:30-17:00 12:30-17:00    11:30-17:00 12:30-17:00 10:30-16:30
basen II a
P.Maria Jabłońska sala nr 13 12:30-16:00     12:30-16:00 11:30-16:00  
P. Justyna Ryll sala nr 13   12:30-16:30 12:30-16:30   8:00-9:00
P. Grażyna  Rumianek sala nr 32 11:30-17:00 12:30-16:00 11:30-16:30 11:30-16:00 9:30-17:00
dyżur obiadowy 12:30-12:50
P. Iwona Michta sala nr 6 10:30-15:30 11:30-17:00   11:30-16:30   11:30-16:30 11:00-16:30
basen II b
P. Tomasz Zagała sala nr 31 11:30-16:30
dyżur obiadowy 12:30-12:50
07:00-09:00
11:30-17:00
dyżur obiadowy 12:30-12:50
12:30-16:30
dyżur obiadowy 12:30-12:50  
13:30-16:00
dyżur obiadowy 12:30-12:50
7:00 – 8:00
12:30-17:00  
P. Mirosław Dondzbach sala nr 25 12:30-16:30
dyżur obiadowy 12:30-12:50
12:30-16:30
dyżur obiadowy 12:30-12:50
9:30-17:00
dyżur obiadowy 12:30-12:50
12:30-17:00
dyżur obiadowy 12:30-12:50
10:30-16:30
basen II a I II b
P. Andrzej Piszczek sala nr 30 12:30-14:30     8:00-9:00  
P. Małgorzata Piszczek sala nr 30   12:30-15:30 13:30-15:30 12:30-15:30  
P. Mariola Ptaszyńska sala nr 30   10:30-11:30   9:00-11:30   12:30-14:00
P. Iwona Brudniewska sala nr 20 (matematyczna) 7:00-10:30 12:30-16:00
dyżur obiadowy 13:35-13:55
9:00-10:30
12:00-16:00
dyżur obiadowy 13:35-13:55
8:00-9:30   12:30-16:00
dyżur obiadowy 13:35-13:55
P. Ewa Ziemska sala nr 52)       11:30-12:30 12:30-17:00
dyżur obiadowy 13:35-13:55
8:00-9:30
P. Klaudia Kozak sala nr 20 (matematyczna     7:00-8:00
12:30-15:00
dyżur obiadowy 13:35-13:55
7:00-8:00  
P. Dariusz Kowalski
czwartek- sala  nr 31
piątek- sala nr 30
      12:30-13:30 14:00-15:30