Świetlica szkolna

Świetlica szkolna w miłym otoczeniu zapewnia opiekę uczniom przed i po zajęciach dydaktycznych. Ze starannością dbamy o to, aby każdy czuł się tutaj dobrze i bezpiecznie. Świetlica jest miejscem, w którym dzieci odpoczywają, miło spędzają czas, a także rozwijają swoje zainteresowania. Odbywają się tutaj różnorodne zajęcia ruchowo-sportowe, muzyczne, plastyczne, czytelnicze. Nasi podopieczni pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli również odrabiają prace domowe.

Wszystkie nasze świetlice wyposażone są w sprzęt multimedialny, atrakcyjne gry, zabawki oraz pomoce dydaktyczne.

Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej mogą aktywniej spędzać czas, zarówno w sali, jak i na szkolnym podwórku, placu zabaw czy boisku.