Aktualności

https://www.facebook.com/100057450228117/posts/pfbid032ggkEemHFp1mv8TMnA5GYNzDoYrM4QPLszdmatRvPpReMF6yeHeXoUFzkXjLEPWwl/
Czytaj więcej
https://www.facebook.com/100057450228117/posts/pfbid02wNvz4JHHGYzbMVssZBwXFtVeXkx2hcKZxeKTdqZoiZkcBSfk2frHC2HB4RHMYpbZl/
Czytaj więcej
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Antonina Jędra, uczennica z klasy 4a została laureatką III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Drogowskazy Księdza Jana”. Wyżej wymieniona inicjatywa została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu. Podopieczna pani Anny Gromackiej, autorka wiersza „Rozmowa z księdzem Janem”, udowodniła, że cechuje ją wyjątkowa wrażliwość i niepowtarzalny styl. Serdecznie gratulujemy!
Czytaj więcej
W środę 31 maja w naszej szkole odbył się koncert Majowych Pieśni Maryjnych w wykonaniu uczniów z klas 1 a i 1 b. Przy akompaniamencie harmonii i skrzypiec, dzieci zaśpiewały następujące utwory: „Po górach dolinach”, „Chwalcie łąki umajone”, „Zapada zmrok”, Program został przygotowany pod kierunkiem pana Mirosława Dondzbacha.
Czytaj więcej
Z radością informujemy, że poznaliśmy wyniki Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj Majowa Jutrzenko”, corocznie organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową im. Piotra Skargi w Warszawie. Finalistką tego konkursu została nasza uczennica Antonina Jędra z klasy 4a. Podopieczna pani Anny Gromackiej wyrecytowała wiersz Marii Konopnickiej pt. „Pieśń o domu”. Serdecznie gratulujemy!
Czytaj więcej
Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii nie działa telefon stacjonarny szkoły. Prosimy kontaktować się z placówką za pośrednictwem adresu e- mail ( sekretariat@sp3kj.pl ). Przepraszamy za utrudnienia!
Czytaj więcej
We wtorek 16 maja grupa 3-4 latków „Biedronki” wybrała się do Straży Pożarnej, gdzie miała możliwość poznać pracę strażaków oraz dowiedzieć się więcej o zasadach bezpieczeństwa. Podczas wizyty w Straży Pożarnej dzieci miały okazję zapoznać się z wyposażeniem wozu strażackiego oraz zobaczyć, jakie narzędzia są używane podczas akcji ratowniczych. Dzieci poznały także różne zadania strażaków oraz dowiedziały się jakie umiejętności 
Czytaj więcej
W Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jan Twardowskiego w Konstancinie-Jeziornie w dniach 24- 28.05.2023r. odbył się niezwykły Tydzień Doradztwa Zawodowego pod hasłem „Odkrywamy swoje SuperMoce”. Wydarzenie to dostarczyło uczniom niezapomnianych wrażeń i pozwoliło zgłębić tematykę supermocy i potencjału zawodowego. W organizacji tego wyjątkowego tygodnia główną rolę odegrała pani Anna Jasińska oraz wielu nauczycieli, którzy wzięli odpowiedzialność za poszczególne aktywności. 
Czytaj więcej
Archiwum
Skip to content