Aktualności

SP3 piecze dla Blanki! W dn. 21.08.2021r. na terenie OSP Kawęczynek k. Konstancina odbędzie się Piknik Charytatywny dla naszej uczennicy Blanki. Podczas pikniku będą zbierane pieniądze, które zostaną przeznaczone na wsparcie ciężko poszkodowanej w wypadku dziewczynki. My również jako społeczność szkolna włączamy się w akcję i pieczemy ciasta, które będą sprzedawane podczas tego wydarzenia. #ArmiaAniołowDlaBlanki Prosimy o przynoszenie ciast w 
Czytaj więcej
Informacja dla rodziców dzieci oddziału przedszkolnego  i zerówek na rok szkolny 2021/2022 I. Pod koniec miesiąca sierpnia odbędzie się ,,Dzień adaptacyjny” dla dzieci. Data spotkania  będzie uzależniona od sytuacji epidemiologicznej i pojawi się  na stronie szkoły  po 15 sierpnia.  ,,Wyprawka dla zerówek” : grube  kredki  ołówkowe Bambino                                                 1 szt. kredki świecowe Bambino 1 szt. ołówek gruby trójkątny 3 szt. 
Czytaj więcej
Nasza Szkoła bierze udział w akcji Narodowe Czytanie. Już 9 września spotkamy się, aby wspólnie czytać „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.
Czytaj więcej
Szanowni Państwo,Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 3 w dniach 28.06.2021 – 09.07.2021 organizowany jest dyżur wakacyjny dla oddziału przedszkolnego.
Czytaj więcej
FEERIA BARW W następnym tygodniu (14.06-18.06) codziennie ubieramy się z przewagą jednego koloru: Poniedziałek- niebieski Wtorek- biały Środa- zielony Czwartek- czerwony Piątek- wszelkiego rodzaju wzory (kropki, grochy, paski, kwiaty, krata etc.) Zapraszamy do wspólnej zabawy!!! 🙂
Czytaj więcej
Archiwum