Aktualności

Wszyscy swoje święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają Przedszkolaki przykład dają I też swoje święto mają! Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole ❤
Czytaj więcej
Od wczoraj w naszej gminie przebywa delegacja uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły z Denzlingen w Niemczech. To wspólny projekt Szkoły Podstawowej Nr 3, 1 oraz 2. Dziś w naszej szkole odbyły się integracyjne zajęcia w sali gimnastycznej, następnie dzieci wykonywały ciekawe prace podczas kreatywnych zajęć plastycznych pod opieką pani Justyny Ryll (SP3) oraz pani Anny Jury (SP1).
Czytaj więcej
Twórca książki „The Dot” Peter Reynolds jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży. Książka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Jest to opowieść o wzmacnianiu wiary w siebie! A jak wyglądał Dzień Kropki w naszej szkole? Zapraszamy do galerii.
Czytaj więcej
Osiemdziesiąt lat temu zaatakowało Polskę dwóch wrogów – 1 września Niemcy i 17 września Rosja Sowiecka. 1 września na cmentarzu w Skolimowie wraz z delegacją uczniów i Dyrekcją złożyliśmy cześć poległym żołnierzom tej okrutnej wojny.
Czytaj więcej
Już od dziś jest dostępna nasza nowa strona internetowa. Zapraszamy do zapoznania się!
Czytaj więcej
02.09.2019 o godz. 9:00 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1 – 3 i oddziału sześciolatków, powitano nowych uczniów w progach naszej szkoły. O godz. 10:00 przywitano uczniów z klas 4 – 8.
Czytaj więcej
Uczniowie z gminy Konstancin-Jeziorna mogą ubiegać się o pomoc finansową m.in. na zakup podręczników, zeszytów czy pokrycie kosztów zajęć edukacyjnych. Wnioski o przyznanie stypendium na rok szkolny 2019/2020 będą przyjmowane od dnia 2 do dnia 16 września w Urzędzie Gminy Konstancin-Jeziorna. Druki do pobrania w sekretariacie szkoły.
Czytaj więcej
Dowóz  dla dzieci w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 02.09.2019 realizowany będzie w godzinach: 8.05 – Kępa Oborska 8.10 – Obórki 8.20 – Bielawa Odjazd spod szkoły o godzinie  11.30.  
Czytaj więcej
Archiwum