Finał 45. Konkursu Recytatorskiego „WARSZAWSKA SYRENKA” w Warszawie

Dnia 10 kwietnia 2022 roku uczennica naszej Szkoły Anielka Grewińska wraz z nauczycielem języka polskiego – Panią Anną Matusiak- Waśniewską miały okazję reprezentować gminę Konstancin- Jeziorna na finale 45. Konkursu Recytatorskiego o nazwie „WARSZAWSKA SYRENKA” w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 12.W tym szczególnym dniu uczennica klasy 4a wyrecytowała utwór Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt.:” Zaczarowana dorożka”.Był to wyjątkowo emocjonujący czas zwłaszcza, że poziom wykonania utworów był wysoki i dosyć wyrównany.Nasza uczennica wspaniale reprezentowała szkołę oraz gminę Konstancin- Jeziorna. Szczególnym wsparciem dla Anielki była jej rodzina, która towarzyszyła naszej małej aktorce przez cały czas.Pragniemy bardzo serdecznie podziękować osobom zaangażowanym w proces przygotowań Anielki do konkursu, a zwłaszcza pogratulować i podziękować Rodzicom. Wspaniale jest patrzeć, jak nasi wychowankowie wzrastają w poczuciu i poszanowaniu najwyższych wartości. Serdecznie gratulujemy.