Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1

Z radością informujemy, że uczniowie klas 4-6 naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1. Turniej ten nie tylko sprzyjał integracji między szkołami, ale również dostarczył wiele emocji i radości.

Nasz zespół, w którego skład wchodzili głównie uczniowie klasy 4, wykazał się niezwykłą determinacją i umiejętnościami sportowymi, co zaowocowało zaszczytnym czwartym miejscem w całym turnieju.

Składamy serdeczne gratulacje Pechnikowowi Maksymowi, który został wyróżniony jako Najlepszy Strzelec turnieju. Z rąk Pani Dyrektor odebrał pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową w postaci piłki nożnej.

Gratulujemy również wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości!