Wieczór poetycki

Już kolejny raz w zimowy wieczór w Szkole Podstawowej nr 3 rozbrzmiała poezja. Tegoroczny wieczór poetycki pt.: „Kiedy Bóg drzwi zamyka – to otwiera okno” przygotowane zostało przez uczniów pod kierunkiem pani Elżbiety Dominowskiej i pani Anny Paduch. Po uroczystym powitaniu przybyłych gości, przy akompaniamencie muzyki uczniowie wyrecytowali i zaśpiewali wiersze patrona Szkoły, księdza Jana Twardowskiego. Wiersze przeczytali również: pani Anita Zakrzewska – kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Zdrowia, Dyrektor Szkoły – pani Katarzyna Hampel, Wicedyrektor – pan Dariusz Kowalski oraz nauczycielki – pani Sylwia Gawryś-Biernacka i pani Agnieszka Gutkowska. Po skończonym występie głos zabrała Dyrektor Szkoły pani Katarzyna Hampel, która wyraziła głęboki podziw dla dzieci i młodzieży. Podziękowała również nauczycielom, którzy zorganizowali ten wieczór poezji i przygotowali do niego uczniów. Następnie słowo do młodych wykonawców skierował pan Dariusz Zieliński – Zastępca Burmistrza Konstancina-Jeziorny. Wyraził wdzięczność za zaproszenie i podkreślił swój zachwyt nad umiejętnościami uczniów.