Wizyta naszych uczniów w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Niecodzienni goście zawitali w piątek (6 grudnia) do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.Byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3.Spotkanie w ratuszu zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, w której placówka bierze udział.?????
A piszą o Nas tak:)?
Spotkanie z samorządowcami.
Z odwiedzinami do siedziby konstancińskiego samorządu przyszli uczniowie z klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie.Towarzyszyła im Marzena Kurchan, szkolna koordynatorka akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzieci m.in. spotkały się z Dariuszem Zielińskim, zastępcą burmistrza gminy, oraz Izabellą Wieczorek, przewodniczącą komisji Bezpieczeństwa,Oświaty,Kultury i Sportu Rady Miejskiej.
Wspólne czytanie???
Niecodzienni goście zwiedzili również budynek urzędu. Kolejną atrakcją była możliwość odwiedzenia gabinetu burmistrza, gdzie dzieci z ochotą siadały na fotelu włodarza gminy. Rozbawieni uczniowie chwilę odpoczynku znaleźli w sali posiedzeń RM. Tam z ciekawością wysłuchali fragmentów książki czytanej przez radną Izabellę Wieczorek.Na zakończenie wizyty wszyscy otrzymali drobne upominki.???Dziękujemy firmie Herbapol za prezent dla naszego gościa i pani Magdalenie Gołębiowskiej za pomoc w organizacji spotkania.