Projekt Podcastów w naszej Szkole

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w naszym szkolnym projekcie podcastów! ? Podcast, to pewna forma internetowego przekazu (audio), która składa się z odcinków na konkretny temat. O czym będziemy mówić? O tym co się dzieje w Szkole, będziemy relacjonować wydarzenia z minionych tygodni. Podcasty są praktyczne. Nie potrzeba telewizora, okularów VR czy innych sprzętów. Każdy z nas posiada w domu słuchawki, które można podłączyć do pierwszego lepszego smartfona. To coś pięknego! Słuchać ich można w wolnej chwili, na przykład jadąc samochodem, biegając czy spacerując. Podcasty poruszają niesamowicie różnorodną tematykę. Będziemy rozmawiać także z nauczycielami o planie daltońskim, ocenianiu kształtującym i na wiele innych tematów! Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do Pani wicedyrektor.