Sklepik dla Nikoli

W dniach: 15-19.11.2021 w naszej szkole pragniemy zorganizować „Sklepik dla Nikoli”, w którym będzie można zakupić: gadżety, książeczki oraz wiele innych, ciekawych przedmiotów.
Akcja ma na celu wsparcie finansowe uczennicy naszej szkoły, która ciężko choruje. Podejmując taką inicjatywę, chcielibyśmy podkreślić, jak bardzo zależy nam na Jej powrocie do zdrowia.
Do organizacji sklepiku potrzeba zaangażowania uczniów, nauczycieli i rodziców.
Prosimy Was o przynoszenie do szkoły gadżetów, które sami chcielibyście nabyć. Mogą to być: artykuły piśmiennicze (np. długopisy, notesiki), popity, gniotki, piłeczki, książeczki, breloczki itp. Przedmioty można przynosić od 3.11 do 10.11.2021 r. i zostawiać w swoich salach lekcyjnych.

Jednocześnie mamy gorącą prośbę: poszukujemy sponsorów, którzy chcieliby włączyć się w akcję przekazując przedmioty do zakupienia w sklepiku.
Więcej szczegółów już wkrótce.