Rodzice czytają, dzieci słuchają

Rodzice czytają ,dzieci słuchają📖📕📖📗📖📕📖📙📖📕📖📗📖📘
„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swojego dziecka, oprócz okazywania mu miłości, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji”.
W ramach realizowanej w naszej Szkole kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM do cyklu spotkań aktywnie włączyli się rodzice uczniów klasy 5b. W dniu dzisiejszym rodzice czytali lekturę pt: ”W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza. Serdecznie dziękujemy RODZICOM, którzy już uczestniczyli w akcji i zachęcamy kolejnych. Mamy nadzieję, że wspólnie zaszczepimy w dzieciach nawyk czytania książek, a w przyszłości stanie się to pasją naszych wychowanków. Czytali nam: mama Franka, mama Irenki, mama Bartka, mama Marianki:) Dziękujemy:)
Dziękujemy firmie HERBAPOL za wspaniałe prezenty.🌺🌺🌺

Comments are closed.