Roztańczony WF!

W dniu 08.10.2019 roku w SP3 w ramach zajęć W-F w klasach 2-8 odbyły się profesjonalne zajęcia tańca. Projekt „Roztańczony W-F” przeprowadziła zaprzyjaźniona szkoła tańca z Konstancina – Egurrola Dance Studio. To największa i najnowocześniejsza sieć szkół tańca w Polsce, założona przez Agustina Egurrolę – choreografa, pedagoga, sędziego, jurora najpopularniejszych programów telewizyjnych – „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i „Mam talent!” oraz głównego choreografa wielu edycji „Tańca z gwiazdami” dla telewizji TVN.

Zajęcia poprowadziła wykwalifikowana instruktorka i tancerka tańca nowoczesnego i latino Magdalena Wydmańska. Zdobywczyni wielu wysokich miejsc na turniejach Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Najwyższym osiągnięciem było zdobycie V-ce Mistrzostwa Świata w stylu Salsa w Graz (Austria).

Oprócz wspaniałych warsztatów, każdy uczestnik projektu otrzymał również zaproszenie na bezpłatną lekcję tańca w Egurrola Dance Studio.

Dziękujemy naszym wspaniałym nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie uczniom tak wspaniałej lekcji! ????