Niecodzienna lekcja przyrody w Konstancińskim Domu Kultury

W czwartek, 9 marca 2023 roku uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych brali udział w niecodziennej lekcji przyrody w ramach projektu edukacyjno- ekologicznego realizowanego przez Organizację Odzysku Electro – System. Event w Konstancińskim Domu Kultury prowadzili ambasadorzy tego projektu: dziennikarz radiowy Kuba Adamiak oraz wokalistka i influencerka – SASZAN. Podczas zajęć uczniowie wzięli udział w ekoquizie z atrakcyjnymi nagrodami. Młodzież naszej szkoły gromadziła przez kilka dni drobne elektrośmieci , a następnie dostarczyła je do punktu zbiórki w Konstancińskim Domu Kultury. Ilość zgromadzonego elektrosprzętu zapewniła nam I miejsce wśród konstancińskich szkół i udział w wielkim ogólnopolskim finale w ramach kampanii Sprzątanie Świata w Warszawie. Niecodzienną lekcję przyrody uświetnił występ gwiazdy młodego pokolenia – SASZAN.