Kawiarenka klasy 4b

W środę 8 marca w naszej szkole uczniowie klasy 4b zorganizowali kawiarenkę. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w obszarach przedsiębiorczości i planowania. Z ogromną pieczołowitością przygotowały menu oraz wspaniałe plakaty reklamowe. Zadbały też o dekorację stoiska. Na stole zagościły same rarytasy: ciasta,torciki, rogaliki, babeczki, rożki, tortille, zawijańce z parówkami lub z kurczakiem, racuchy z jabłkami, lemoniada… Nie zabrakło też hitów, czyli gofrów, popcornu, kolorowych galaretek.
W organizację kawiarenki zaangażowali się uczniowie klasy 4b wraz z rodzicami i wychowawcą klasy. Dzięki współpracy zespołowej osiągnęliśmy sukces. Po słodkościach zostało tylko wspomnienie…

Stoisko