Przedstawiamy wyniki Międzyszkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Biedronkowanie Świata”.
Prace literackie:
I miejsce „Ten jedyny dzień” Maria Jabłońska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego
w Kamieniu
II miejsce Karol Kłos, Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. J. Twardowskiego w Konstancinie- Jeziornie
II miejsce Maria Rembowska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Żeromskiego w Konstancinie- Jeziornie
III miejsce Zofia Jabłońska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Żeromskiego w Konstancinie- Jeziornie
Wyróżnienia:
Anna Białek, Iga Pruśniewska, Katarzyna Leśniczek, Mateusz Kaczmarczyk- Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. J. Twardowskiego w Konstancinie- Jeziornie
Magdalena Pawlik- Szkoła Podstawowa nr 316 w Warszawie
Prace plastyczne:
Grupy ,,0”
I miejsce Emilia Zawadzka – Przedszkole nr 94 – Warszawa Zofia Pabijanek – Szkoła Podstawowa nr 307 – Warszawa
II miejsce Hania Włodarczak – Przedszkole nr 84 – Warszawa
III miejsce Lena Pasik – Przedszkole nr 84 – Warszawa
Nagroda specjalna za kreatywne podejście do tematu:
Szymon Krzyżanowski – Szkoła Podstawowa nr 3 – Konstancin-Jeziorna
Klasy I-III
I miejsce Kacper Hajduk – Szkoła Podstawowa w Olszowicach
II miejsce Oriana Kocur da Silva – Szkoła Podstawowa nr 271 – Warszawa Klaudia Bąk – Szkoła Podstawowa nr 3 – Konstancin-Jeziorna Julia Wielocha – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna
III miejsce Marysia Fałkowska – Szkoła Podstawowa nr 307 – Warszawa
Nagroda specjalna:
Milena Pietkiewicz – Szkoła Podstawowa 271 – Warszawa
Klasy IV-VIII
I miejsce Maja Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna
Ewa Bora – Szkoła Podstawowa nr 316 – Warszawa
Jaśmina Janik – Szkoła Podstawowa nr 5 – Konstancin-Jeziorna
Edyta Studzińska – Szkoła Podstawowa nr 3 – Konstancin-Jeziorna
Zuzanna Studzińska – Szkoła Podstawowa nr 3 – Konstancin-Jeziorna
II miejsce Dominika Plewa – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna
Karolina Woźniakowska – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna
Dominika Sendrowska – Szkoła Podstawowa nr 307 – Warszawa
Antonina Olejnik – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna
III miejsce Kamila Jaworska – Szkoła Podstawowa nr 307 – Warszawa
Weronika Giejbowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 – Konstancin-Jeziorna Iga Cholewka – Szkoła Podstawowa nr 307 – Warszawa
Wyróżnienie Tomasz Bielida – Szkoła Podstawowa nr 375 – Warszawa
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!