Weekend ze Szlachetną Paczką w Szkole Podstawowej nr 3

Ostatni weekend w naszej szkole był wyjątkowy. Doprowadziliśmy do końca nasz projekt pomocy potrzebującej rodzinie z Góry Kalwarii. Dzięki ofiarności społeczności lokalnej, zaangażowaniu rodziców, uczniów i nauczycieli przygotowaliśmy w tym roku rekordową paczkę. Zapakowaliśmy aż 70 pudełek, między innymi z żywnością, chemią gospodarczą, odzieżą- asortymentem, który pozwoli potrzebującym przeżyć godnie święta i najbliższy czas!
W piątek rodzice, szkolny klub wolontariusza oraz nauczyciele zebrali się w szkole żeby pakować paczki, w sobotę delegacja naszej szkolnej społeczności osobiście przekazała prezenty rodzinie. Był to bardzo wzruszający moment!
Serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej akcji!
W ostatni piątek, sobotę i niedzielę w naszej szkole znajdował się magazyn konstancińskiej Szlachetnej Paczki. Pracowali w nim nasi szkolni wolontariusze 🙂 W piątek pomagali dekorować magazyn i przygotowywać go do pracy i odbioru paczek. W sobotę i niedzielę nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem udzielali się we wszystkich czynnościach organizacyjnych. Była to dla nich ogromna frajda, możliwość zdobycia cennych doświadczeń i niezwykła radość z pomagania innym!