Warszawska Syrenka

14 marca reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentowała Hanna Wojciechowska, klas IV-VI – Antonina Jędra, natomiast klasy VII-VIII reprezentowała Amelia Rzęśnicka. Antonina z klasy 5a zajęła zaszczytne pierwsze miejsce – jej interpretacja oraz świadomość recytowanych utworów zachwyciły jurorów. Tosia będzie zatem reprezentować naszą szkołę na kwietniowych eliminacjach wojewódzkich. Uczniowie uczestniczący w konkursie mieli także okazję uczestniczyć w mini-warsztatach dobrej recytacji – po ogłoszeniu wyników w każdej kategorii członkowie jury podpowiadali, na co zwrócić uwagę w czasie takich występów.

Uczennicom serdecznie gratulujemy sukcesu!