Konkursy religijne

Od początku roku szkolnego uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach. Duża grupa uczniów zaprezentowała swoje talenty plastyczne, uczestnicząc w dwóch ogólnopolskich konkurach religijnych.
W październiku 17 uczniów wzięło udział w XVIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie przedstawiając „Dom wczesnego dzieciństwa św. Maksymiliana”. Swoje prace uczniowie wykonali węglem, pastelami albo techniką mieszaną. Finalistkami etapu szkolnego zostały dwie uczennice:
Antonina Jędra z kl. V a
Maja Karaś z kl. V b.
W listopadzie 18 uczniów wzięło udział w Archidiecezjalnym Konkursie SANTO SUBITO o św. Janie Pawle II. Motywem przewodnim XIII edycji konkursu była troska Ojca Świętego jaką wykazywał o nauczanie prawd wiary, stąd hasło, z którym mierzyli się uczestnicy konkursu: Św. Jan Paweł II Stróż Kościoła nauczający prawd wiary”. Do ogólnopolskiego etapu zakwalifikowane zostały prace siedmiorga uczniów:
Edyty Studzińskiej z kl. VIII a
Mai Karaś z kl. V b
Michaliny Maroszczyk-Bery z kl. V b
Antoniny Jędry z kl. V a
Krystiana Lubczyńskiego z kl. III a
Miłosza Strzeleckiego z kl. II b
Artura Łagowskiego z kl. II b
Gratulujemy wszystkim uczniom udziału w konkursach. Jednocześnie zachęcamy do rozwijania swojej wiedzy, umiejętności i talentów poprzez udział w kolejnych konkursach i olimpiadach oraz życzymy dalszych sukcesów.