Finał gminny Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego

W środowe przedpołudnie w naszej szkole odbył się tegoroczny gminny finał turnieju pożarniczego. Wystąpili w nim laureaci zawodów szkolnych z trzech szkół w dwóch kategoriach wiekowych. Uczestnicy mierzyli się z pytaniami dotyczącymi pożarnictwa, wykonywali też praktyczne ćwiczenia pierwszej pomocy.
Zmagania wyłoniły reprezentantów gminy na finał powiatowy, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Piasecznie. Najlepsi okazali się- Maja Ludwin z Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Dawid Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2. Z uczniów naszej szkoły najlepszy wynik uzyskał Mateusz Pawłowski, który zajął trzecie miejsce w kategorii klas 7-8.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez gminę Konstancin-Jeziorna. Organizator: Pan Mariusz Kłosiński.