Wymiana z Francją cd.

Wtorkowy dzień przywitał na słońcem i wiatrem.
Wraz z uczniami z francuskiego instytutu pojechaliśmy do Obozu Koncentracyjnego na Majdanku.
To była bardzo przejmująca wizyta.
Następnie udaliśmy się na Stare Miasto w Lublinie.
We środę zaprosiliśmy młodzież francuską do Naszej szkoły, gdzie nauczyli się tańczyć belgijkę i zrobili przepiękne karty wielkanocne. Po czym udaliśmy się na spotkanie z Burmistrzem miasta Konstancin – Jeziorna – Panem Kazimierzem Jańczukiem. Goście podziwiali piękną siedzibę naszych władz.
Niestety , wkrótce musieliśmy się rozstać – pożegnaniom nie było końca .
Au revoir 😊
Pożegnanie