Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie naszej szkolnej akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim tym, którzy już o nas pamiętali i prosimy o pamięć tych, którzy jeszcze chcieliby nas wspomóc.
Podczas „anielskiej” zbiórki wpłynęło na rzecz naszych podopiecznych 1035 zł. To pokaźna kwota, ale biorąc pod uwagę, że musimy kupić łóżko na nic więcej nam nie wystarczy. Bardzo wielu rzeczy jeszcze brakuje np. chemii i produktów spożywczych.
Klasy 7 – 8 prosimy szczególnie o chemię i środki czystości, czyli: mydła, żele myjące, szampony, szczoteczki do zębów, pasty, proszki, płyny do prania i do płukania, płyn do naczyń, płyny czyszczące, chusteczki mokre Bambino.
Klasy 4-6 prosimy o produkty spożywcze: mąka, cukier, ryż, makaron, kasze, kawę, herbatę, dżemy, puszki rybne i mięsne, owoce i warzywa w puszkach, płatki śniadaniowe (muszelki lub kulki).
Od jutra w każdej klasie będzie stało pudełko, do którego uczniowie mogą wkładać przyniesione rzeczy. Duża skrzynia stoi też przy dyżurce w głównym wejściu do szkoły. Stoi tam też puszka na datki.

Rzeczy zbieramy do środy 8 grudnia, w piątek pakujemy, w sobotę chcemy zawieźć paczkę do magazynu w Piasecznie, a może nawet bezpośrednio do Rodziny jeśli będzie taka możliwość.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom !!!

Zespół Szlachetnej Paczki