Szkolna Galeria Sztuki

Drodzy Uczniowie!
Szybkimi krokami zbliża się jeden z najwspanialszych momentów w roku, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka.
Chcemy przygotować dla Was różne atrakcje, ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów.
Poza jednym 🙂
Chcielibyśmy zorganizować wystawę Waszych prac plastycznych, pod nazwą „Szkolna Galeria Sztuki”.
Wystawa ma być świętem radosnej twórczości młodych twórców. Nie narzucamy ŻADNEGO tematu.
Każdy tworzy, co mu w duszy gra!
Dopuszczalny jest każdy format i technika wykonania, umożliwiające pracy utrzymanie się na parawanie 😉
Na przygotowanie prac macie cztery tygodnie. Prace należy dostarczyć do 24 maja.
Istnieje możliwość przyniesienia kilku prac.
Uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-III zostawiają swoje prace wychowawcom klasy.
Starsi mogą zostawić prace na portierni.
Osobami koordynującymi akcję są p. Magdalena Chomentowska i p. Mariusz Kłosiński.
Ewentualne pytania można kierować przez dziennik elektroniczny lub mailowo:
magdalena.chomentowska@sp3kj.pl i mariusz.klosinski@sp3kj.pl

Z wyrazami szacunku,