Półkolonie w okresie wakacji 2020 r.

Choć tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie poprzednie, samorząd Konstancina-Jeziorny nie rezygnuje z organizacji wypoczynku dla dzieci w formie półkolonii. Od 29 czerwca do 7 sierpnia w trzech gminnych szkołach planowane są dla nich zajęcia opiekuńcze. Placówki przyjmują zgłoszenia do 9 czerwca.

Półkolonie dla dzieci i młodzieży organizują następujące placówki:

Szkoła Podstawowa nr 6 (Opacz 9) w terminie od 29 czerwca do 10 lipca;

Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Żeromskiego 15) w terminie od 13 do 24 lipca;

Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wojewódzka 12) w terminie od 27 lipca do 7 sierpnia.

Rodzice zainteresowani udziałem swoich pociech w półkoloniach powinni do 9 czerwca zgłosić ten fakt dyrekcji poszczególnych placówek.

Uwaga! W przypadku małego zainteresowania półkoloniami Urząd Miasta i Gminy, po konsultacji z dyrekcją danej szkoły, do 16 czerwca podejmie decyzję o ich organizacji lub ewentualnym odwołaniu.