Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej, etap gminny- mamy laureata!!!

W piątek 8 marca w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się drugi etap turnieju pożarniczego OTWP. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali pisemny test, w drugiej odpowiadali ustnie na pytania z zakresu pożarnictwa oraz prezentowali swoje umiejętności wykonywania resuscytacji.
Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie! Na poziomie klas I-VI wygrał Michał Kucharczyk z klasy VI b, drugie miejsce zajął Mateusz Pawłowski z klasy VI a.
W przedziale wiekowym klas VII do gimnazjum drugie miejsce zdobył Patryk Sobczyk, trzecie miejsce przypadło Marysi Dziekońskiej (oboje z klasy III ag).
Michał Kucharczyk będzie reprezentował naszą szkołę w etapie powiatowym w najbliższy piątek 😀
Laureatką na poziomie klas VII- gimnazjum została Martyna Kulczycka ze Szkoły Podstawowej nr 5.
Gratulacje!!!