Nasza strefa odpoczynku

Projekt #wiosnaedukacji rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Zostaly wybrane liderki, które koordynowaly akcję. Wspolnie- nauczyciele, rodzice i uczniowie-postanowiliśmy pracować nad aktywnymi przerwami, a co za tym poszło, także przestrzenią korytarzową. Pojawiły się stoliki, gry planszowe i karciane. Zaczęły się także wspólne aktywne tańce i zorganizowane zabawy i gry ruchowe.
W czasie Kiermaszu Świątecznego wszyscy razem zbieraliśmy pieniądze na jeden cel- przestrzeń szkolną!
Za uzbierane pieniądze kupiliśmy kanapy i pufy kanapowe, stolik, gry, a przed nami jeszcze Wielka naklejka- gra korytarzowa!
W piątek 30 maja,Pani Dyrektor uroczyście przecięła wstęgę „szkolnej strefy odpoczynku”.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do zbiórki pieniędzy. Dziękujemy Radzie Rodziców-z panią przewodniczącą Pauliną Jezierską-za zaangażowanie i zakup rzeczy.
#wiosnaedukacji przyniosła nową przestrzeń i aktywności.
Liderki wiosny: Agnieszka Bartosz- Goleniowska i Agnieszka Maksymiuk