Hranice na Morave, relacja- część druga

Kolejne dni w Republice Czeskiej minęły nam bardzo szybko i aktywnie.
Środa: zwiedziliśmy jaskinię w małej miejscowości Teplice, położonej w sąsiedztwie Hranic. Po tej wycieczce uczniowie przystąpili do quizu wiedzy. Najlepsi odebrali pamiątkowe medale. Następnie przeszliśmy się po szkole, obejrzeliśmy z zainteresowaniem szkolne pracownie. Nasza uczennica, Karolina Grochulska dała bardzo ładny, krótki koncert na szkolnym fortepianie Nie mogło tego dnia zabraknąć atrakcji rekreacyjno- sportowych. Po szkole udaliśmy się do miejscowego aquaparku.
Czwartek: pojechaliśmy pociągiem do urokliwego miasta Ołomuniec. Mieliśmy tam okazję wyszaleć się w parku linowym i zagrać w laserowego paintballa.
Piątek był dniem, w którym nastąpił smutny moment pożegnania Chętnie zostalibyśmy dłużej w tym wspaniałym miejscu. Przywieźliśmy jednak ze sobą wiele cudownych wspomnień.
To był naprawdę znakomity, niezwykle udany wyjazd