Handball Szkoła 2018

W dniach 15-16.12.2018r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w finałach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej „Handball Szkoła 2018” w Warszawie.

Zajęliśmy zaszczytne 10 miejsce. Z mistrzami turnieju SP Chrzanów graliśmy w eliminacjach grupowych i przegraliśmy tylko 11:9. Niestety w grupie eliminacyjnej trafiliśmy też na brązowych medalistów turnieju z Wisły Płock.  O miejsce 10 wygrywaliśmy spokojnie 12:1; 11:0.

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Bartosz Sobczyk.Dla szkoły wygraliśmy 5 piłek do piłki ręcznej.Gratulacje !!!!!!
Podczas turnieju kibicował nam zawodnik Ligii Warszawa – Mateusz Hołownia, który zorganizował podpisy Legionistów na 14 bombkach na nasz szkolny kiermasz.