Finał szkolnej akcji SZLACHETNA PACZKA

Za nami piękny finał szkolnej akcji Szlachetna Paczka. Każdy z Państwa stał się Twórcą Weekendu Cudów i dzięki Waszej hojności oraz otwartości serc czyjeś Święta staną się pełne nadziei i wiary w ludzką dobroć.

Szkolna akcja była zorganizowana już po raz szósty, ale w tym roku został pobity rekord jeśli chodzi o rzeczy przyniesione bezpośrednio do szkoły.

Otrzymaliśmy dużą ilość produktów spożywczych oraz chemii, kosmetyków, zabawek, ubranek dla dzieci, artykułów papierniczych. Poszczególni rodzice zakupili obuwie i kurtki dla dzieci, obuwie, kurtkę dla mamy. Jedna z mam przywiozła piękne biurko wraz z szafkami o które prosiła Rodzina. Otrzymaliśmy też poduszki od jednego z oddziałów przedszkolnych.

Zebraliśmy ogółem kwotę 3294,75 zł. (zbiórka anielska, puszka przy dyżurce, wpłaty z poszczególnych klas, pieniądze przekazywane bezpośrednio do nas).

Ogromny wkład w naszą zbiórkę wniósł jeden z uczniów, który zasługuje na szczególne podziękowania – na cel Szlachetnej Paczki przeznaczył pieniądze zebrane podczas urodzin i była to niebagatelna kwota – 850 zł. Bardzo nas zaskoczył i wzruszył ten gest, dlatego chcieliśmy się ze wszystkimi tym podzielić oraz pochwalić niecodzienną postawę. Za zebrane pieniądze została zakupiona sofa z funkcją spania, lampka i organizer na biurko, trzy zmiany pościeli, prześcieradła, poduszki na sofę, pled, dokupiliśmy też produkty spożywcze i proszki do prania, których brakowało oraz piórnik z wyposażeniem.

W sumie przygotowaliśmy 48 paczek, które pięknie zapakowane powędrowały do Rodziny.

Szanowni Państwo Szlachetna Paczka nie zagościłaby w naszej szkole gdyby nie WY !!! Dziękujemy serdecznie wszystkim razem i każdemu z osobna, za wielkie prezenty i małe podarunki. Wszystkie stały się równie cenne trafiając do Rodziny która ich potrzebowała.
Niech dobro i nadzieja, którą daliście innym, wraca do Was po wielokroć!!!
Dziękujemy bardzo serdecznie Rodzicom którzy pracowali nad kształtem “Paczki” z ramienia Rady Rodziców, Paniom: Monice Kaczmarczyk, Paulinie Jezierskiej, Annie Fabisiak oraz Panu Kazimierzowi Rodakowi – naszemu kierowcy, tacie naszej absolwentki.