Dzień otwarty

Dnia 28 lutego w godz. 17.00 – 19.00 odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, sportowych, komputerowych – z wykorzystaniem tablic multimedialnych, językowych, muzycznych a także samodzielnie wykonać różne doświadczenia. Rodzice naszych kandydatów zostali oprowadzeni po szkole oraz mogli porozmawiać z logopedą, psychologiem, pedagogiem oraz nauczycielami i wychowawcami. Zwieńczeniem tego dnia był występ zespołu SAMBA oraz naszych wspaniałych absolwentów Mileny i Kacpra.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobac

zenia w Naszej Szkole!!!!!