Dzień otwarty

W czwartek 9 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów do oddziału przedszkolnego (zerówki) oraz do klasy 1. Nasi goście mogli zobaczyć szkołę jako placówkę przyjazną uczniom. Przemowę wygłosiła Pani Dyrektor Katarzyna Hampel, a następnie zostały przedstawione prezentacje multimedialne. Jedną z nich przygotowali rodzice z Rady Rodziców. Autorzy odnieśli się do działań i inicjatyw jakie są organizowane w szkole z ramienia Rady Rodziców. Podczas spotkania nauczyciele opowiadali o funkcjonowaniu i nauce w oddziałach zerówki , klasie 1 oraz organizacji świetlicy szkolnej. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zabawie muzyczno-ruchowej. Sprawiło to im mnóstwo radości. Ponadto została zorganizowana gra terenowa, podczas której dzieci wraz z rodzicami szukały sal lekcyjnych. W klasach nauczyciele czekali na małych gości z różnymi atrakcjami i niespodziankami. Dzieci wychodziły ze szkoły uśmiechnięte i zadowolone. Do zobaczenia we wrześniu!