CUKIERENKA W SP3 ,,W DARZE SERCA – DLA BLANKI”

1 września 2021 r. zbliża się wielkimi krokami. To ważny dla nas wszystkich dzień. Wracamy po wakacjach wypoczęci, stęsknieni za koleżankami i kolegami. Jednak wiemy, że nie będzie to tak radosny dzień jak do tej pory, bo nie będzie z nami Blanki Tomaszewskiej- uczennicy klasy V a. Dziewczynka walczy o powrót do zdrowia po poważnym wypadku i wymaga długiego leczenia oraz kosztownej rehabilitacji.

W związku z tym organizujemy akcję charytatywną:
CUKIERENKA W SP3 ,,W DARZE SERCA – DLA BLANKI”.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie tej akcji. Dodatkowo zachęcamy Państwa do przygotowania własnych wypieków i dostarczenie ich do szkoły 31 sierpnia po godzinie 14.00
lub 1 września do godziny 8.30.

Sprzedaż słodkości odbędzie się 1 września 2021 r. od godziny 8.30 do 12.00
na terenie naszej szkoły (możliwość zakupu ciast na wynos w jednorazowych opakowaniach). Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 z myślą o Blance, na którą czekamy w murach naszej szkoły.
RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!!!