27.02.2020 r. Dzień Otwartych Drzwi

27 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. J. Twardowskiego w Konstancinie-Jeziornie zostanie zorganizowany Dzień Otwartych Drzwi pt. „W krainie bajek”. Ma on na celu prezentację dorobku Szkoły, jak również przybliżenie placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.

Harmonogram:
17.30-18.00 – Przedstawienie dla dzieci pt.: „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu grupy „0”
18.00-18.30 – Prezentacja oferty Szkoły. Spotkanie z Dyrekcją. Przedstawienie kadry pedagogicznej.
18.30-19.30 – Warsztaty i zwiedzanie Szkoły. Rozmowy z nauczycielami.
Naszych najmłodszych gości będą witały postacie z bajek! A dla rodziców będzie czekała kawa, herbata i coś słodkiego!
Tego dnia będzie czekało wiele atrakcji dla naszych przyszłych uczniów, m.in. malowanie twarzy, tematyczna fotobudka, warsztaty językowe, matematyczne, sportowe, chemiczne, przyrodnicze, plastyczne, muzyczne, techniczne oraz kawiarenka.
Serdecznie zapraszamy!